Drewno KVH

DREWNO KLEJONE NA MIKROWCZEPY KVH

W ofercie posiadamy wysokiej jakości drewno Klejone KVH C24  klejone na mikro wczepy, wykorzystywane w nowoczesnych konstrukcjach budowlanych. Drewno KVH produkowane jest w zaawansowanej technologii mikro wczepowej, dzięki czemu gwarantuje trwałość konstrukcji szczególnie polecane jest przy wznoszeniu ścian domów jednorodzinnych, dachów oraz tarasów i wiat garażowych.

NOWOCZESNA METODA PRODUKCJI

Drewno KVH klejone jest po długości na mikro wczepy, co pozwala na osiągnięcie elementów o długości 13,0m oraz wymiarach szerokości do 280mm. EUROPEJSKI CERTYFIKAT WYTRZYMAŁOŚCIOWY Nasze drewno konstrukcyjne KVH posiada Europejski certyfikat wytrzymałościowy C24, oraz certyfikat jakościowy CE.

DŁUGOŚĆ ELEMENTÓW

Drewno dostępne jest w różnorodnych wymiarach i długościach. W naszej ofercie znajdą Państwo belki o maksymalnej długości do 13,0 metra.

IDEALNE WYKOŃCZENIE

Drewno KVH charakteryzuje się gładką powierzchnią, nie jest podatne na powstawanie rys. Jest czterostronnie strugane i odpowiednio suszone. Do każdej zakupionej partii dołączamy certyfikat wytrzymałościowy C24, FSC, CE

SPRAWNA DOSTAWA NA CZAS

Zapewniamy sprawną dostawę surowca. Drewno sprowadzane jest od renomowanych producentów z Krajów Unii Europejskiej miedzy innymi z Austrii i Niemiec. Czas realizacji zamówienia na drewno KVH wynosi około 20 dni roboczych od momentu zaksięgowania się środków za zamówienie. Wszystkie elementy z drewna KVH z poszczególnych rozmiarów pakowane w paczki i foliowane tak aby zabezpieczyć materiał przed warunkami atmosferycznymi. Każde zamówienie jest odpowiednio pakowane na linii produkcyjnej a elementy są oznaczone rozmiarami co pozwala na łatwy rozładunek i identyfikację rozmiarów oraz długości elementów podczas budowy.

DREWNO KLEJONE NA MIKRO-WCZEPY NATURALNY  MATERIAŁ KONSTRUKCYJNY O DOSKONAŁYCH WŁAŚCIWOŚCIACH

Rozwój rynku budowlanego w Polsce odgrywa istotną rolę w kontekście popularyzacji naturalnych materiałów konstrukcyjnych, takich jak drewno konstrukcyjne klejone KVH C24. Drewno klejone na mikro wczepy jest produkowane zgodnie z najnowocześniejszą technologią, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako materiał konstrukcyjny w konstrukcjach szkieletowych niezależnie od kubatury realizowanego projektu.

Drewno KVH jest szczególnie chętnie wybierane przez inwestorów prywatnych i deweloperów. Bardzo dobre parametry fizyczne i wytrzymałościowe drewna klejonego pozwalają na bezpieczną realizację projektów z wykorzystaniem materiałów ekologicznych i przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnego. Jednocześnie lekkie konstrukcje szkieletowe umożliwiają szybką realizację inwestycji, z zachowaniem wysokiego standardu obiektu gotowego. Drewno KVH odpowiada na potrzeby obiektów mieszkalnych i komercyjnych, a także pomniejszych realizacji – zabudowy gospodarczej i rekreacyjnej.

DREWNO KVH C24 – MATERIAŁ OD NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów. Dlatego w ofercie Timber Agent oferujemy drewno klejone na mikro wczepy wyłącznie od najlepszych dostawców. Wieloletnia współpraca z producentami drewna konstrukcyjnego, poparta certyfikowanym wyrobem daje nam pewność, iż dostarczany przez Timber Agent materiał konstrukcyjny jest najwyższej jakości i odpowiada wyśrubowanym standardom, tak pod względem bezpieczeństwa, jak i trwałości konstrukcji.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Dział Sprzedaży odpowie na wszystkie pytania i pomoże w prawidłowym złożeniu zamówienia. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą drewna struganego czterostronnie, tarcicy oraz drewna klejonego warstwowo. 

Pytania? Wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania.