Skandynawskie certyfikowane drewno konstrukcyjne C24

Wysoka Jakość

Drewno C24 to główny materiał konstrukcyjny wykorzystywany w budownictwie szkieletowym.

  1. Drewno świerkowe
  2. Suszone 16% ( +/-2% )
  3. Strugane czterostronnie S4S
  4. Krawędzie zaokrąglone
  5. Rozmiary grubości 45mm / 60mm / 58mm / 70mm / 73mm
  6. Długości od 3m do 7,2m
  7. Paczki foliowane i zabezpieczone
  8. Certyfikaty FSC / CE / C14 / C24

Oferujemy Państwu dostawy pod wskazany adres inwestycji na terenie całego Kraju pełną dokumentację certyfikatów oraz dogodne warunki współpracy zarówno przy konfiguracji zamówień jak i płatności za zamówiony towar.

TIMBER AGENT – PRZEDSTAWICIEL NA RYNEK POLSKI.

Jako przedstawiciel producentów drewna C24 oferujemy drewno konstrukcyjne C24 w rozmiarach 45mm / 60mm / 58mm / 70mm / 73mm oraz długościach od 3m do nawet 7,2m.

Wszystkie nasze zamówienia hurtowe realzujemy na pełne paczki a minimalną ilością jaką można zamówić to 10m3.

Realizujemy również zamówienia detaliczne które w okresie letnim dostarczamy z naszego magazynu pod Łodzią oferujemy zakupy drewna na sztuki lub pojedyńcze paczki juz od 2,5m3.

Reprezentujemy producentów ze Szwecji, Litwy, Estonii, Słowacji, Czech, Austrii oraz Niemiec.

Obsługa dostaw 

Nasze zamówienia drewna C24 45mm dostarczamy w zbindowanych paczkach ofoliowanych i zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi.

Takie rozwiązanie pozwala nam na rozładunek na miejscu budowy bez obaw przed deszczem czy śniegiem.

Dostarczamy pod wskazany adres podany przez naszych klientów w każde miejsce w Polsce szybko sprawnie i na czas.

Pakowanie 

Wszystkie nasze paczki są pakowane oraz bindowane mechaniczne podczas procesu produkcji i występują w różnych konfiguracjach pakowania w zależności od wyboru kraju pochodzenia rozmiaru oraz długości.

W przypadku zamówień cało samochodowych to 50m3 ( +/- 2m3 )

Poniżej znajdziecie Państwo przykładową tabelę z możliwym pakowaniem drewna C24 w rozmiarze 45mm do długości 6m.

 

PRODUKT DOSTĘPNY

zapytaj o cenę

Drewno budowlane ze Szwecji

Oferujemy solidne, odpowiednio przygotowane drewno konstrukcyjne ze Szwecji, doskonałe do realizacji wszelkiego rodzaju projektów budowlanych. Każdy z produktów opatrzony jest odpowiednim certyfikatem, potwierdzającym jego wysokie walory użytkowe. W hurtowni Timber Agent zgromadziliśmy skandynawskie drewno konstrukcyjne, z którego możesz zbudować i wykończyć dom – w odpowiednim doborze elementów pomogą Ci nasi specjaliści, którzy podzielą się z Tobą również wiedzą w zakresie konserwacji i montażu poszczególnych elementów.

Belki szkieletowe wysokiej jakości

Jesteśmy dystrybutorem belek szkieletowych dostępnych u nas w hurcie. Materiały zostały wycięte z drewna świerkowego – charakteryzują się więc mniejszymi słojami i są o wiele twardsze niż belki budowlane sosnowe. Z tego względu oferowane przez nas drewno na konstrukcje szkieletowe odznacza się wysokimi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Każda z belek przechodzi staranny proces obróbki – od docinania poprzez wygładzanie po suszenie w odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz towar najwyższej jakości.

Drewno konstrukcyjne z certyfikatem

O wysokiej jakości drewna, którego jesteśmy hurtownikiem najlepiej świadczy fakt, że zostało ono opatrzone certyfikatami FSC, CE, C14 oraz C24. Belki szkieletowe możesz u nabyć hurtowo – wówczas dowozimy je pod wskazany przez Klienta adres, a w okresie letnim – także detalicznie – wtedy możesz odebrać je osobiście z magazynu, który mieści się niedaleko Łodzi. Zamawiając u nas skandynawskie drewno konstrukcyjne, możesz mieć pewność, że towar trafi do Ciebie suchy i odpowiednio zabezpieczony dzięki procesowi foliowania. Nie musisz więc martwić się brakiem miejsca na jego składowanie.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Masz pytania lub chcesz zamówić towar w hurcie z dowozem na miejsce budowy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią podpowiemy Ci, które drewno konstrukcyjne najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego projektu.