Tarcica

Tarcica suszona skandynawska – Hurt

Tarcica suszona

Klientom naszej firmy oferujemy najwyższej jakości tarcicę suszoną przeznaczoną do produkcji różnego rodzaju wyrobów stolarskich na przykład drzwi, okien lub mebli, elewacji zewnętrznych i wewnętrznych czy produkcji ekranów drogowych. Proponujemy tarcicę w zróżnicowanych klasach grubości. W sprzedaży posiadamy deski, bale, listwy, łaty, belki i krawędziaki. Wszystkie elementy składowane w naszym magazynie są odpowiednio sezonowane oraz suszone w specjalnych komorowych suszarniach.

Tarcica budowlana i konstrukcyjna – hurt

Tarcica suszona to doskonały materiał drzewny, który otrzymywany jest w wyniku piłowania i tarcia podłużnych elementów drewna okrągłego. Tak powstała tarcica poddawana jest dalszej, specjalnej obróbce – każda sztuka powinna zostać przetarta, a wszelkie płaszczyzny czy czoła powinny zostać obrobione piła. Ze względu na stopień obróbki tarcicę możemy podzielić na: – tarcicę obrzynaną o obrobionych płaszczyznach i krawędziach czoła, – tarcicę nieobrzynaną otrzymywaną przez potarcie jednokrotne na tartakach. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klienta indywidualnego i biznesowego skład drewna Timber Agent oferuje szeroki wybór wysokiej jakości tarcicy suszonej. W stałym asortymencie posiadamy wyroby, takie jak tarcica budowlana i tarcica konstrukcyjna o szerokim spektrum zastosowań. Oferujemy również komponenty gotowe wykonane z wysokogatunkowego materiału. Dzięki starannej produkcji i odpowiedniemu przechowywaniu zarówno tarcica budowlana, jak i komponenty gotowe z tarcicy suszonej odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców.

Tarcica skandynawska w Timber Agent – wysokiej jakości drewno z lasów na granicy Szwecji, Finlandii i Norwegii

Do każdego zamówienia i zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze starając się spełniać wymagania naszych Klientów. Wybrane elementy – odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu – dostarczamy pod wskazany adres na terenie całego kraju. Tarcica budowlana i konstrukcyjna jest przez nas transportowana i dostarczana w taki sposób, aby komponenty były gotowe do bezpośredniego montażu lub zastosowania w procesie produkcji – bez konieczności ich dosuszania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy. Nasz Dział Sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w złożeniu zamówienia. Obok tarcicy budowlanej i konstrukcyjnej dostarczamy również wysokiej jakości drewno konstrukcyjne produkowane w różnych technologiach, każdorazowo zgodnie z najwyższymi standardami. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą drewna C24drewna klejonego na mikrowczepy oraz drewna klejonego warstwowo.

Pytania? Wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania.