Tarcica suszona skandynawska - Hurt

Tarcica suszona

Klientom naszej firmy oferujemy najwyższej jakości tarcicę suszoną przeznaczoną do produkcji różnego rodzaju wyrobów stolarskich na przykład drzwi, okien lub mebli, elewacji zewnętrznych i wewnętrznych czy produkcji ekranów drogowych. Proponujemy tarcicę w zróżnicowanych klasach grubości. W sprzedaży posiadamy deski, bale, listwy, łaty, belki i krawędziaki. Wszystkie elementy składowane w naszym magazynie są odpowiednio sezonowane oraz suszone w specjalnych komorowych suszarniach.

Tarcica budowlana i konstrukcyjna – hurt

Tarcica suszona to doskonały materiał drzewny, który otrzymywany jest w wyniku piłowania i tarcia podłużnych elementów drewna okrągłego. Tak powstała tarcica poddawana jest dalszej, specjalnej obróbce – każda sztuka powinna zostać przetarta, a wszelkie płaszczyzny czy czoła powinny zostać obrobione piła.

Ze względu na stopień obróbki tarcicę możemy podzielić na:

– tarcicę obrzynaną o obrobionych płaszczyznach i krawędziach czoła,

– tarcicę nieobrzynaną otrzymywaną przez potarcie jednokrotne na tartakach.

Tarcica skandynawska w Timber Agent – wysokiej jakości drewno z lasów na granicy Szwecji, Finlandii i Norwegii

Do każdego zamówienia i zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze starając się spełniać wymagania naszych Klientów. Wybrane elementy – odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu – dostarczamy pod wskazany adres na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.