Nasz Magazyn

W związku z zapotrzebowaniem rynku Polskiego szczególnie w śród małych i średnich firm na mniejsze ilości drewna Konstrukcyjnego C24 firma TIMBER AGENT stworzyła swój skład drewna konstrukcyjnego w okolicach Strykowa gdzie mogą Państwo wybrać dla siebie rozmiary oraz paczki potrzebne w danym momencie do wykonania swoich projektów.
TIMBER AGENT skupia wśród siebie te firmy w Polsce które szukają możliwości zakupu dobrej jakości drewna z certyfikatem budowlanym C24 wysuszone oraz gotowe do produkcji w małych ilościach na całe paczki z dostawą pod wskazany adres w Polsce.
Chcielibyśmy państwa zaprosić do współpracy oraz sprawdzenia stanów magazynowych drewna konstrukcyjnego C24 u naszych dostawców z  których realizujemy wszystkie zamówienia do naszych klientów na terenie całego kraju pod wskazany adres w ustalonym terminie.

Nasze drewno jest najczęściej pakowane w paczkach po mniej więcej 2,5 m3 lub 6,5m3, paczki są owinięte specjalną folią, która chroni drewno przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi zarówno deszczem i wilgocią jak również przed nadmiernym wysuszeniem.

Możliwości realizacji zamówień:

  1. Długości 3m do 5,4m   na pojedyncze paczki lub cało samochodowe zamówienia
  2. Długości 4,5m oraz 5m w ilości cało samochodowych
  3. Długości 5,4m / 6m / 6,6m / 7,2m w ilości od 10m3

Magazyny u naszych dostawców:

Zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia dostępności drewna C24 u naszych dostawców w przypadku zamówień hurtowych powyżej 10m3.

Wszystkie zamówienia detaliczne do 10m3 realizujemy z naszego placu w Strykowie.

PRODUKT DOSTĘPNY

zapytaj o cenę