Drewno KVH

drewno klejone na mikrowczepy

Drewno klejone na mikrowczepy KVH 

W ofercie posiadamy wysokiej jakości drewno KVH klejone na mikrowczepy, wykorzystywane w nowoczesnych konstrukcjach budowlanych.

Drewno KVH produkowane jest w zaawansowanej technologii mikrowczepowej, dzięki czemu gwarantuje trwałość konstrukcji szczególnie polecane jest przy wznoszeniu ścian domów jednorodzinnych, dachów oraz tarasów i wiat garażowych.

Nowoczesna metoda produkcji

Drewno KVH klejone jest po długości na mikrowczepy, co pozwala na osiągnięcie elementów o długości 13,5m oraz wymiarach szerokości do 280mm.

Europejski certyfikat wytrzymałościowy

Nasze drewno konstrukcyjne KVH posiada Europejski certyfikat wytrzymałościowy C24, oraz certyfikat jakościowy CE. 

Długość elementów

Drewno dostępne jest w różnorodnych wymiarach i długościach. W naszej ofercie znajdą Państwo belki o maksymalnej długości do 13,5 metra. Istnieje również możliwość pocięcia drewna na mniejsze elementy, dostosowując długość do wymagań projektu.

 

Idealne wykończenie

Drewno KVH charakteryzuje się gładką powierzchnią, nie jest podatne na powstawanie rys. Jest czterostronnie strugane i odpowiednio suszone. Do każdej zakupionej partii dołączamy certyfikat wytrzymałościowy C24, FSC, CE

Sprawna dostawa na czas

Zapewniamy sprawną dostawę surowca. Drewno sprowadzane jest od renomowanych producentów z Austrii i Niemiec. Czas realizacji zamówienia na drewno KVH wynosi około 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania się środków za zamówienie.

Każde zamówienie jest odpowiednio ofoliowane elementy są oznaczone rozmiarami co pozwala na łatwy rozładunek i identyfikację rozmiarów oraz długości elementów podczas budowy.

drewno kvh klejone na mikrowczepy łódzkie

PRODUKT DOSTĘPNY

zapytaj o cenę

Drewno klejone na mikrowczepy – naturalny  materiał konstrukcyjny o doskonałych właściwościach

Rozwój rynku budowlanego w Polsce odgrywa istotną rolę w kontekście popularyzacji naturalnych materiałów konstrukcyjnych, takich jak drewno KVH. Drewno klejone na mikrowczepy jest produkowane zgodnie z najnowocześniejszą technologią, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako materiał konstrukcyjny w konstrukcjach szkieletowych niezależnie od kubatury realizowanego projektu.

Drewno KVH jest szczególnie chętnie wybierane przez inwestorów prywatnych i deweloperów. Bardzo dobre parametry fizyczne i wytrzymałościowe drewna klejonego pozwalają na bezpieczną realizację projektów z wykorzystaniem materiałów ekologicznych i przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnego. Jednocześnie lekkie konstrukcje szkieletowe umożliwiają szybką realizację inwestycji, z zachowaniem wysokiego standardu obiektu gotowego. Drewno KVH odpowiada na potrzeby obiektów mieszkalnych i komercyjnych, a także pomniejszych realizacji – zabudowy gospodarczej i rekreacyjnej.

Drewno KVH – materiał od najlepszych producentów

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów. Dlatego w składzie drewna Timber Agent oferujemy drewno klejone na mikrowczepy wyłącznie od najlepszych dostawców. Wieloletnia współpraca z producentami drewna konstrukcyjnego, poparta certyfikowanym wyrobem daje nam pewność, iż dostarczany przez Timber Agent materiał konstrukcyjny jest najwyższej jakości i odpowiada wyśrubowanym standardom, tak pod względem bezpieczeństwa, jak i trwałości konstrukcji. 

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Dział Sprzedaży odpowie na wszystkie pytania i pomoże w prawidłowym złożeniu zamówienia. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą drewna struganego czterostronnie, tarcicy oraz drewna klejonego warstwowo.