Drewno KVH

Drewno klejone na mikrowczepy KVH 

W ofercie posiadamy wysokiej jakości drewno KVH klejone na mikrowczepy, wykorzystywane w nowoczesnych konstrukcjach budowlanych.

Drewno KVH produkowane jest w zaawansowanej technologii mikrowczepowej, dzięki czemu gwarantuje trwałość konstrukcji szczególnie polecane jest przy wznoszeniu ścian domów jednorodzinnych, dachów oraz tarasów i wiat garażowych.

 

Nowoczesna metoda produkcji

Drewno KVH klejone jest po długości na mikrowczepy, co pozwala na osiągnięcie elementów o długości 13,5m oraz wymiarach szerokości do 280mm.

Europejski certyfikat wytrzymałościowy

Nasze drewno konstrukcyjne KVH posiada Europejski certyfikat wytrzymałościowy C24, oraz certyfikat jakościowy CE. 

Długość elementów

Drewno dostępne jest w różnorodnych wymiarach i długościach. W naszej ofercie znajdą Państwo belki o maksymalnej długości do 13,5 metra. Istnieje również możliwość pocięcia drewna na mniejsze elementy, dostosowując długość do wymagań projektu.

 

Idealne wykończenie

Drewno KVH charakteryzuje się gładką powierzchnią, nie jest podatne na powstawanie rys. Jest czterostronnie strugane i odpowiednio suszone. Do każdej zakupionej partii dołączamy certyfikat wytrzymałościowy C24, FSC, CE

Sprawna dostawa na czas

Zapewniamy sprawną dostawę surowca. Drewno sprowadzane jest od renomowanych producentów z Austrii i Niemiec. Czas realizacji zamówienia na drewno KVH wynosi około 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania się środków za zamówienie.

Każde zamówienie jest odpowiednio ofoliowane elementy są oznaczone rozmiarami co pozwala na łatwy rozładunek i identyfikację rozmiarów oraz długości elementów podczas budowy.

PRODUKT DOSTĘPNY

zapytaj o cenę