Belki z drewna klejonego warstwowo BSH GL24 Si / Nsi

drewno bsh klejone warstwowo

Drewno konstrukcyjne klejone BSH GL24

Drewno BSH to bardzo wytrzymały i wysokowartościowy materiał wykorzystywany w budownictwie wielkoformatowym. Ze względu na swoje właściwości jest doskonałą alternatywną dla konstrukcji betonowych i stalowych. Oferujemy produkt o wysokich wartościach wytrzymałościowych występujący w dwóch klasach wizualnych Nsi (przemysłowa nie sortowana) oraz Si ( wizualna sortowana ). Oferowane drewno BSH klejone warstwowo odznacza się doskonałymi parametrami fizycznymi. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z właściwościami produktu. 

Bardzo dobra wilgotność i wytrzymałość

BSH to drewno suszone komorowo, osiągające bardzo niski wskaźnik wilgotności – do 15%.Jego wytrzymałość GL24 pozwala na budowę konstrukcji dachowych jak hale, galerie handlowe i baseny. Drewno BSH Si cechuje się doskonałą wytrzymałością, oraz wyglądem.

Oferujemy produkt w różnych wymiarach

Współpracujemy z jednym z  największych producentów drewna klejonego. Oferujemy materiał w wielu rozmiarach i długościach z klas GL24c – GL36c, w jakości Si wizualna oraz NSi niewizualna (przemysłowa). Każde zamówienie produkowane jest pod specyfikację klienta a dostawa organizowana jest przez nas pod wskazany adres inwestycji. Dzięki temu mamy pewność, że drewno klejone warstwowo zostanie dostarczone do Klienta terminowo i zgodnie z zamówieniem.

 

Trudnopalność

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej impregnacji belki drewna BSH są trudnopalne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości impregnatów odporność na ogień jest bardzo wysoka, dzięki czemu drewno BSH klejone warstwowo jest materiałem bezpiecznym i może być stosowane w konstrukcjach o zróżnicowanym przeznaczeniu użytkowym.. Drewno BSH pod wpływem wysokiej temperatury nie pęka oraz nie rozwarstwia się. Zastosowania impregnacja sprawia, że drewno klejone warstwowe jest szczególnie często wykorzystywane w budynkach komercyjnych takich jak baseny, galerie handlowe czy też hale wystawowe. 

Wygląd oraz doskonała izolacja akustyczna

Oprócz bardzo wysokiej wytrzymałości oraz stabilności, drewno klejone BSH wykazuje dużą izolację akustyczną.

Doskonale tłumi hałas i wibracje wewnątrz budynków z drugiej strony wygląd powoduje iż wnetrza nabierają stosownego klimatu oraz wyglądu co szczególnie wpływa na całość wykończenia wnętrza danego projektu.

Rozmiary i długości.

Dużą zaletą drewna BSH jest dowolność wykonania zarówno grubości jak i szerokości danego elementu. Możliwe jest wykonanie elementów o wysokich przekrojach jak również długości dochadzących do 50m.

Przy tak zróżnicowanych możliwościach produkcyjnych jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet najbardziej wymagającemu architektowi.

Drewno BSH klejone warstwowo

W Timber Agent zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości belek i dźwigarów do różnych zastosowań, które sprawdzą się świetnie do tworzenia więźb dachowych czy budowy domów z drewna klejonego. Ponadto belki klejone warstwowo BSH są świetną alternatywą dla konstrukcji stalowych oraz betonowych. Gwarantują podobną wytrzymałość, wyjątkową estetykę, a także trwałość na lata. Drewno BSH polecamy m.in. do realizacji projektów altan, placów zabaw, hal sportowych, kościołów, magazynów bądź mostów.

Zalety belek klejonych warstwowo BSH

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kluczowe są w budownictwie solidne i niezawodne materiały. Belki drewniane BSH wyróżnia znacznie większa wytrzymałość na wahania temperatur niż chociażby stal. Ponadto nie mają one widocznych pęknięć, dzięki czemu tworzą materiał dość spójnej strukturze. Szukasz tworzywa, które jest zarówno lekkie, trwałe, jak i tanie w konserwacji? Postaw na belki klejone warstwowo BSH od Timber Agent już dziś! Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą drewna KVH, drewna C24 oraz tarcicy.

Tabela BSH