Drewno budowlane - Cena

Poznaj ceny drewna budowlanego o określonych właściwościach

Dbamy o to, by naszym Klientom dostarczać najwyższej jakości drewno budowlane, które w pełni odpowie na potrzeby inwestycji. Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi producentami, dzięki czemu mamy pewność, że za rozsądną cenę otrzymujemy doskonały, niezawodny produkt. Określone rodzaje drewna budowlanego charakteryzują się różnymi właściwościami, dlatego każdy z nich rewelacyjnie sprawdza się w określonych pracach konstruktorskich i nie tylko. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który specjalnie dla Ciebie przygotuje szczegółową wycenę. Zapraszamy!

Atrakcyjne ceny za wysokiej jakości drewno budowlane

Jeżeli nie wiesz, na jaki rodzaj drewna budowlanego się zdecydować, skontaktuj się z nami. Dzięki doświadczeniu oraz rozległej wiedzy zapewniamy fachowe doradztwo, jak również indywidualną wycenę. Drewno konstrukcyjne C24, klejone na mikrowczepy KVH oraz klejone warstwowo BSH pozyskujemy od sprawdzonych, zaufanych producentów, dzięki czemu możemy zaoferować zróżnicowaną gamę rozmiarów, długości czy klas produktów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania ceny realizacji!

Spytaj o cenę różnych rodzajów drewna budowlanego!

W naszej ofercie znajdziesz drewno klejone na mikrowczepy KVH, które świetnie nadaje się do wznoszenia ścian, dachów, tarasów i wiat garażowych. Drewno konstrukcyjne C24 doskonale sprawdza się w budownictwie szkieletowym, a belki z drewna klejonego warstwowo BSH to materiał, który z powodzeniem zastępuje konstrukcje betonowe czy stalowe. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegółową cenę drewna budowlanego od Timber Agent!